Harry Potter's Magic World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Harry Potter's Magic World


 
ΦόρουμPortalΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Απορίες/Προτάσεις

Πήγαινε κάτω 
+20
popgirl
Bibidi Bobidi Bou
Panagiotis477
Merwyn the Malicious
magiclover
thunder_7_breaker
Draco Malfoy
King Of Leon
TiNaKi
~Sadness out of nowhere~
Maria Louiza
Chris_Potter
Tinkerbel
Hermione Granger
Dead or Alive
ClaireReno
Dark Princess
soulitsa@xd
Nearly Headless Nick
MakinhO
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
~Sadness out of nowhere~
Second Year
Second Year
~Sadness out of nowhere~


Posts : 1172
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : District 13

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Black male Panther
Favorite Character: George Weasley

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 4:58 am

Πφφφφ

Παναγια και χριστε μου κι αγιε γερασιμε μου...

Ρε συ πανο ηρεμισε λιγο, θα μπει το μικρο και θα σου τα εξηγισει ολα, οκ? (μικρο=mr.Geo)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 4:59 am

είμαι πρωτοετής... αν ήμουν επιμελητής το όνομα μου θα ήταν μωβ... αφου μου ήρθε και μήνυμα στο msn που έλεγε ότι άλλαξα rank...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hermione Granger
Admin
Admin
Hermione Granger


Posts : 2633
Join date : 14/10/2010
Age : 33
Location : The Burrow

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Silver Otter
Favorite Character: Hermione Granger Hermione Granger

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 5:01 am

Παιδια τελος...Παναγιωτη ειπες το προβλημα σου ..μολις μπει ο Γιωργος θα το δει και θα απαντησει.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Moderator
Moderator
Dark Princess


Posts : 1659
Join date : 16/09/2010
Age : 27
Location : Οικια Λεστραιτζ.

Character sheet
Deathly Hallow: Resurrection Stone
Patronus: Thestral
Favorite Character: Remus Lupin Remus Lupin

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:08 am

Panagiotis477 έγραψε:
ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑ ΑΦΟΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ.... ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ Η Dark Princess ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΡΩΗΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗ ΚΑΙ ΜΑΓΟ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Harry World το οποίο ψείναι το πρώτο φόρουμ στην ελλάδα...

Ρε χαζο @#$@%@^@&** με εσενα ειμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εννουσα οτι βγαλανε εσενα που προσπαθουσες να κανεις κατι για τον κοιτωνα σου και βαλανε καποιον που μπενει μια φορα στα 10 χρονια.....
Ξυπναααα!! scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:33 am

ρε χαζό εσύ δεν είδες το μήνυμα που έχω γράψει στην προηγούμενη σελίδα?

Παιδιά δεν μιλούσε για εμένα...
Οι αλλαγές έγιναν στισ 17:30 ενώ το σχόλιο το έκανε στις 19:00... 1:30 ώρα μετά...
Θα ήθελα να ζητήσω ταπείνα συγγνώμη από την Dark Princess γιατί δεν έλενξα καλύτερα πριν ανοίξω το στόμα μου...
Θέλω να συμφωνίσω μαζί της με αυτό που είπε και να αναφέρω επίσης ότι μου έκανε εντύπωση γιατί πό ότι μου έλεγε έδειχνε να με συμπαθεί, ενώ εγώ την συμπαθύσα ήδη...
Και πάλι ταρινά συγγνώμη...
Δεν ξέρω τι γίνεται με του άλλους κοιτώνες αλλά Dark Princess θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για την υποστήριξη... Είναι γελοία η αλλαγή ενώ μέσα σε 6 μέρες έχω κάνει 400 πόστ και έχω αρ΄χισει και οργανώνω τον κοιτώνα... Αλλά αυτό είναι το ευχαρσιτώ...
Οκ αφήστε άνθρωπο που ασχολείται 1 φορά το χρόνο με το φόρουμ κάνοντας 5 ποστ την φορά και διώξτε εμένα το μόνο ενεργό μέλος του κοιτώνα... Γιώργο εξαιρείσε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Moderator
Moderator
Dark Princess


Posts : 1659
Join date : 16/09/2010
Age : 27
Location : Οικια Λεστραιτζ.

Character sheet
Deathly Hallow: Resurrection Stone
Patronus: Thestral
Favorite Character: Remus Lupin Remus Lupin

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:39 am

Xαζοοο... tongue
Μα πραγματικα ειναι 5 ατομα ολα και ολα ενεργα.... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:41 am

το ξέρω... μπαίνει που και που αλλά δεν κάνει κανένα ποστ... έλεος δηλαδή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Moderator
Moderator
Dark Princess


Posts : 1659
Join date : 16/09/2010
Age : 27
Location : Οικια Λεστραιτζ.

Character sheet
Deathly Hallow: Resurrection Stone
Patronus: Thestral
Favorite Character: Remus Lupin Remus Lupin

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:44 am

Ααααααααα και δεν ειμαι μικρο!! tongue

Μα σε ολους τους κοιτωνες αλλαξαν επιμελητες και το εκανε χειρωτεραααα!.... Sad Και εγω δεν ειμαι ποια επιμελητρια....αλλα δεν ξερω γιατι εχω ακομα το χρωμα και το σημα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:46 am

είσαι... δεν σε αφαίρεσαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Moderator
Moderator
Dark Princess


Posts : 1659
Join date : 16/09/2010
Age : 27
Location : Οικια Λεστραιτζ.

Character sheet
Deathly Hallow: Resurrection Stone
Patronus: Thestral
Favorite Character: Remus Lupin Remus Lupin

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:50 am

Αμ δεν ειμαι....εστειλε π.μ. στα μελη του Σλιθεριν που ελεγε οτι η νεα επιμελητρια ειναι η clairereno...αλλα και εγω νομιζω πως δεν προκειτε να με αλλαξει... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:53 am

άλλαξε όμως αν το είδες... έκανε edit και έκανε εσένα που είχες την δεύτερη υψηλότερη βαθμολογία γιατί η claire reno είναι moderator και προφανώς δεν μπορεί να πάρει την θέση του επιμελητή... εσύ μην αγχώνεσαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Moderator
Moderator
Dark Princess


Posts : 1659
Join date : 16/09/2010
Age : 27
Location : Οικια Λεστραιτζ.

Character sheet
Deathly Hallow: Resurrection Stone
Patronus: Thestral
Favorite Character: Remus Lupin Remus Lupin

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:57 am

Αυτο του ειπα και εγω η Νεφ εχει ειδη την θεση του Μοντ.........παρεπιπτωντος μπορεις να με φωναζεις Σαντρα..... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:59 am

ok ΄σαντρα...

εμένα παναγιώτη αλλά για τους φίλους πετρούλα... χαχαχα θα δούμε και για μένα όταν μπει ο γιώργος... τώρα τέλος τα σχόλια γιατί είμαιστε σπαμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Moderator
Moderator
ClaireReno


Posts : 1935
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Δρακος
Favorite Character: Scabior Scabior

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 6:56 pm

Γιατι ειμαι με γκρι? Δεν μου αρεσει καθολου... μηπως θα μπορουσαμε να το αλλαξουμε??? Μιας και εγω και η SeriousBlack ειμαστε στο Σλιθεριν δεν θα μπορουσαμε να αλλαξουμε το γκρι σε πρασινο??? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 7:30 pm

όχι γιατί το πράσινο είναι σλίθεριν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Moderator
Moderator
ClaireReno


Posts : 1935
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Δρακος
Favorite Character: Scabior Scabior

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 7:50 pm

Τεσπα, να βαλουμε αλλο χρωμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nearly Headless Nick
Admin
Admin
Nearly Headless Nick


Posts : 2398
Join date : 12/09/2010
Age : 26
Location : Everywhere.

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Dog
Favorite Character: Ron Weasley Ron Weasley

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 8:35 pm

Αφού διάβασα 3-4 σελίδες (όπου λέγατε στα ίδια ποστ τα ίδια πράγματα)!
Ο κάθε κοιτώνα έχει δυο επιμελητές ΜΕΤΑ τα δέκα μέλη.

Δεν μπορώ να βάλω εσένα Παναγιώτα για επιμελητή, εφ όσον την καλύτερη βαθμολογία την έχει η Bibidi Bobidi Bou!

Επίσης Αλεξάνδρα, για όσο και να σε περνούσε η Φωτεινή, σε περνούσε κι έγινε επιμελήτρια. Όταν συμπληρωθούν 10 μαθητές σε κάθε κοιτώνα (αμήν και πότε) θα μπει επιμελητής ο δεύτερος σε βαθμολογία.

Δηλαδή ο Μάκης που είχε ψηφιστεί για δεύτερος επιμελητής και δεν πήγε ο κοιτώνας του σε 10 μέλη κι άλλαξε το τρίμηνο γιατί δεν παραπονιέται; Πάει με τους κανόνες του φόρουμ.

Επίσης η Νεφερετ και ο Μερτανγκ έκαναν κανένα παράπονο;! Δεν είχαν την υψηλότερη βαθμολογία, και; Δεν έγιναν!

Αλεξάνδρα ήξερες πως με τη βαθμολογία θα γινόταν νέος επιμελητής, γιατί δεν προσπάθησες περισσότερο; Κι αν δεν το ήξερες... κοιτάμε τις ανακοινώσεις.

Για να μην πολυλογήσω κι άλλο οι επιμελητές είναι:

Hermione Granger, TiNaKi
Bibidi Bobidi Bou
harry potter
ClaireReno

Πραγματικά τα παράπονά σας δεν βγαίνουν πουθενά κι ελπίζω να έχει αίσιο τέλος, γιατί θα αναγκαστώ να φτάσω στα άκρα (παρατηρήσεις-ban, κτλ).
Εγώ αυτά είχα να πω!



Υ.Γ. γιατί κανείς από το Γκρίφιντορ δεν είπε: "με πέρασε για λίγο είναι άδικο να μπει αυτός, Αλεξάνδρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Moderator
Moderator
ClaireReno


Posts : 1935
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Δρακος
Favorite Character: Scabior Scabior

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 8:57 pm

mR.Geo έγραψε:
Υ.Γ. γιατί κανείς από το Γκρίφιντορ δεν είπε: "με πέρασε για λίγο είναι άδικο να μπει αυτός, Αλεξάνδρα;
Μηπως επειδη κανεις δεν εχει μπει ακομα... Question ( Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 9:43 pm

Συγχαρητήρια...

Μποντι μπούντου ούτε εσύ δεν ξέρεις να το διαβάζεις σου εύχομαι να τα καταφέρεις... αν μπεις ποτε... αχ ναι σιγά που σε νοιάζει εσένα αν ο κοιτώνας είναι για το πέος... (καμιά κακή λέξη.) έτσι τα λέμε και μέσα στην τάξη μέχρι και τα μαθήματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Second Year
Second Year
~Sadness out of nowhere~


Posts : 1172
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : District 13

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Black male Panther
Favorite Character: George Weasley

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 9:53 pm

Κοίτα, εμεις στο γκριφ δεν εχουμε πει τιποτα διοτι κατα τυχει, και τα δυο παιδια που μπηκαν ειναι ΘΕΕΣ κυριολεκτικα, εγω προσοπικα τις ξερω κι απο αλλα φορουμ, και ξερω ποσο προσπαθουν ΠΑΝΤΑ για το καλυτερο, ομως αν λενε τα αλλα παιδια πως στο χαφλπαφ, και στο σλιθεριν αφτοι που μπηκαν επιμελητες μπενουν μια φορα τον μηνα, ε χαιρω πολυ Surprised δηλαδη, επιμελητες δεν θα επρεπε (to my opinion) να μπαινουν αφτοι με την υψηλοτερη βαθμολογια, αλλα επιτα απο κριση των υπολιπων μελων του κοιτωνα, Η μετα απο συνεδριαση τον μοντ και των αντμιν, αφτοι που κανουν περισσοτερα για το φορουμ, και στην πρωτη περιπτωση εγω και παλι θα ψηφιζα τα κοριτσια που ουτως η άλλως βγηκαν (Λινα, Τινα) διοτι αυτες το αξηζουν πραγματικα, Να γιατι εμεις δεν ειχαμε παραπονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 9:58 pm

όχι αυτή που μπήκε στο σλίθεριν μπαίνει κάθε μ΄λερα αλλά είναι mod...
εγώ πιστεύω ότι δεν θα έπρεπε να μπαίνουν άτομα από την δειαχείρηση αλλά τέσπα...
έλεος... 2 εβδομάδες νωρίτερα εάν είχα γραφτεί θα βλέπατε την βαθμολογία μου....
επίσης σε ένα σωστό φόρουμ τα μέλη διαλέγουν τον επιμελητή... σύμφωνα με αυτόν που είναι καλύτερος και που νιάζεται.. άλλο τι γίνεται στην πραγματικότητα... στην πραγματηκότητα είχαν υποχρεώσεις... εδώ κατά βάση είναι ένα παιχνίδι και όχι η πραγματική ζωή... αλλά οκ... ένα άτομο που δεν παρακολουθεί το φόρουμ, μπορεί να φτιάξει και να οργανώσει ένα τόσο μικρό κοιτώνα... είστετέλιοι... σας βγάζω το καπέλο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Second Year
Second Year
~Sadness out of nowhere~


Posts : 1172
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : District 13

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Black male Panther
Favorite Character: George Weasley

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 10:00 pm

(α μολις ειδα το καινουριο σου καπελο, μεγια tongue )

Ναι ρε παιδια, ελεος... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Moderator
Moderator
ClaireReno


Posts : 1935
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Δρακος
Favorite Character: Scabior Scabior

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 10:02 pm

sweety έγραψε:
Κοίτα, εμεις στο γκριφ δεν εχουμε πει τιποτα διοτι κατα τυχει, και τα δυο παιδια που μπηκαν ειναι ΘΕΕΣ κυριολεκτικα, εγω προσοπικα τις ξερω κι απο αλλα φορουμ, και ξερω ποσο προσπαθουν ΠΑΝΤΑ για το καλυτερο, ομως αν λενε τα αλλα παιδια πως στο χαφλπαφ, και στο σλιθεριν αφτοι που μπηκαν επιμελητες μπενουν μια φορα τον μηνα, ε χαιρω πολυ Surprised δηλαδη, επιμελητες δεν θα επρεπε (to my opinion) να μπαινουν αφτοι με την υψηλοτερη βαθμολογια, αλλα επιτα απο κριση των υπολιπων μελων του κοιτωνα, Η μετα απο συνεδριαση τον μοντ και των αντμιν, αφτοι που κανουν περισσοτερα για το φορουμ, και στην πρωτη περιπτωση εγω και παλι θα ψηφιζα τα κοριτσια που ουτως η άλλως βγηκαν (Λινα, Τινα) διοτι αυτες το αξηζουν πραγματικα, Να γιατι εμεις δεν ειχαμε παραπονο

Συμφωνω απολυτως! Επισης, θα ηθελα να προσθεσω πως 1) στους υπολοιπους κοιτωνες θα προστεθει και αλλος επιμελητης, δηλαδη συνολικα οι επιμελητες θα ειναι 2! Γι'αυτο μην εξαπτεστε.
2) Παναγιωτη, δεν φταιει η ΜπομπιντιΜπομπιντιΜπου που βγηκε επιμελητρια! Εαν δεν κανει καλη δουλεια υπαρχει περιπτωση να αλλαξει ο επιμελητης του Χαφλπαφ. Και αφου οπως λες ειναι ενα παιχνιδι και οχι η πραγματικη ζωη γιατι κανετε ετσι!
3) Τους επιμελητες τους διαλλεγε ο Νταμπλιντορ απ'οτι θυμαμαι και κανεις δεν παραπονεθηκε ποτε!
Σταματηστε τωρα, τα παραπονα στον Γιωργο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panagiotis477
Hufflepuff Prefect
Hufflepuff Prefect
Panagiotis477


Posts : 565
Join date : 28/11/2010
Age : 28
Location : spiti mou....

Character sheet
Deathly Hallow: Elder Wand
Patronus: Horse
Favorite Character: Voldemort Voldemort

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 10:06 pm

γι αυτό τα κάνουμε εδώ...
γιατί αν κάποιος παραπονιόταν θα το έγραφε η ρόουλινγκ στο βιβλίο της?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Moderator
Moderator
ClaireReno


Posts : 1935
Join date : 10/10/2010
Age : 27
Location : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Deathly Hallow: Invisibility cloak
Patronus: Δρακος
Favorite Character: Scabior Scabior

Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Δεκ 12, 2010 10:08 pm

Δεν εννοω να μην λετε τα παραπονα εδω, αλλα να μην παραπονιεσαι για την ΜπομπιντιΜπου Rolling Eyes
Κι ομως, ο Χαρυ ειχε προβλημα με τον Ρον επιμελητη αλλα τελικα ο Νταμπλιντορ ειχε κανει την σωστη αποφαση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χορηγούμενο περιεχομένο





Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες/Προτάσεις   Απορίες/Προτάσεις - Σελίδα 10 Empty

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απορίες/Προτάσεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Προτασεις.....
» Προτάσεις για τη Φωτοθήκη
» Απορίες για το Τρίαθλο Μαγείας
» Απορίες για τους κανόνες
» ΠΑΛΕΡΜΟ - ΚΑΝΟΝΕΣ, ΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΑΠΟΡΙΕΣ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Harry Potter's Magic World :: Λειτουργίες Forum :: Αdmins' Office-
Μετάβαση σε: